STAV TRAILŮ

ETAPA 1:   

HÁJENKA - OTEVŘENO   PYTLÁCKÝ - OTEVŘENO   TEMPLÁŘSKÝ - OTEVŘENO   

ETAPA 2:   

TRAILALA - OTEVŘENO   TRPASLÍK - UZAVŘENO   DUHOVÝ - OTEVŘENO   MRAZNICE - OTEVŘENO   
BIKE ARÉNA VSETÍN JE CYKLISTICKÝ AREÁL PRO HORSKÁ KOLA, MĚSTSKÁ ČÁST SEMETÍN

PŘIPOJ SE K NÁM NA FACEBOOKU 

facebook
 

NOVINKY

ZPĚT

 

NOVINKY

NA TRAILY BIKE ARÉNY LETOS UŽ JEN DO KONCE ŘÍJNA
20/10/2021

NA TRAILY BIKE ARÉNY LETOS UŽ JEN DO KONCE ŘÍJNA

Sezona v Bike aréně Vsetín se k poslednímu říjnovému dni uzavírá. Pro město Vsetín jako jejího správce nyní nastává čas plánování údržby a úprav trailů, které proběhnou zejména před startem sezony nové.

 
 
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
BIKE ARÉNA VSETÍN - Nejlepší singletraily v Beskydech
 

Údržba trailů je nezbytnou podmínkou pro zajištění jejich bezpečného zpřístupnění veřejnosti. „Před právě končící sezonou proběhla téměř na všech sedmi trasách bike arény. Výjimkou jsou celý červený trail Trpaslík a horní polovina černého trailu Templářský. Nacházejí se totiž ve špatném technickém stavu, který vyžaduje rozsáhlejší rekonstrukci,“ přiblížil místostarosta pro cestovní ruch Pavel Bartoň.

Po provedení běžné údržby zabraly a vlastně stále ještě zabírají nejvíce času úpravy červeného Pytláckého trailu. „Ten se v loňském roce dočkal přemodelace. Letos místní specializovaná firma Trail Worx Syndicate pod vedením Radka Paly provádí jeho zpevnění, odvodnění a zaštěrkování. Z toho důvodu byl také část sezony uzavřen,“ doplnil Bartoň s tím, že i přes poměrně velké penzum práce ale stále nejsou některé úseky Pytláckého v optimálním stavu, a zřejmě si proto vyžádají přetrasování, které by mohlo proběhnout v příštím roce. „Z dalších trailů BAV se letos dočkaly většího zásahu i modrý Trailala a červený Duhový. Konkrétně šlo o zpevnění a částečnou přemodelaci,“ řekl místostarosta.

Radnice podle jeho dalších slov již nyní zvažuje rozsah prací, jež by měly proběhnout příští rok. „Jako ve všem jiném je i v tomto případě důležité množství finančních prostředků, které budou na tyto práce v rozpočtu města vyčleněny. Jasněji by mělo být do konce roku,“ uzavřel místostarosta Bartoň.

Michal Horský
Měu Vsetín

Foto © David Rafaj

 
 

ZPĚT

NAHORU

Mapa Bike Arény

 
POČASÍ
VSETÍN Počasí
 

Bike&fishing Camp

Servis kola

Půjčovna

 
PARTNEŘI
 
 
CESTA DO BAV
 

TRASA:

K BAV přijedeš po silnici č 57, sjedeš na značené odbočce směr Semetín, projedeš okrajem průmyslové zóny Bobrky, pořád směr Semetín. Následně přejedeš řeku Bečvu. Traily BAV se nacházejí za mostem přes řeku vpravo. Vozidlo zaparkuj výhradně na odstavném parkovišti, které je 50 m rovně po komunikaci za odbočkou.

 

GPS:

49.360098, 17.951790 - Vsetín 1575

 

2020 © Město Vsetín se sídlem Svárov 1080, 755 01 Vsetín všechna práva vyhrazena.
www.bikearena-vsetin.cz
Webdesign: David Rafaj, technické řešení: Nowonet Media

Sledujte nás na sociálních sítích: